top of page

Marineland Palafolls

Marineland to park rozrywki w którym na pewno nie będziecie się nudzić, bo Marineland to dwa parki w jednym: delfinarium i morskie ZOO oraz park wodny.
 Delfinarium organizuje 2 razy dziennie trwający ponad godzinę pokaz, podczas którego lwy morskie i delfiny pod okiem trenerów popisują się przy dźwiękach muzyki sprawnością pływania. Przy okazji wysłuchamy ciekawostek o tych morskich ssakach i o rodzinie delfinów zamieszkującej delfinarium.
 W zoo poznamy 32 gatunki ptaków, mamy też okazję obserwować pływające w basenie pingwinki i lwy morskie, stojąc w specjalnym tunelu pod powierzchnią wody. W amfiteatrze organizowane są pokazy lotów kolorowych, egzotycznych ptaków, prezentujące ich możliwości. Przy okazji trenerzy opowiadają widzom o ich zwyczajach w naturalnym środowisku i uczą rozpoznawać poszczególne gatunki. 
   Druga część Marinelandu, to park wodny z atrakcjami dla każdej grupy wiekowej. Możemy korzystać z przeróżnych zjeżdżalni i basenów, czy po prostu popływać. Spory wybór atrakcji od łagodnych zjazdów, przez bardzo strome ślizgi po skoki na banji sprawia, że możemy sobie dawkować wrażenia.Nie zapomniano też o najmłodszych, dla których stworzono specjalny Mini Park Wodny, czeka też na nich mały pociąg kursujący wokół niewielkiego jeziorka w zoo.

bottom of page